KURSY NA ŻURAWIE – Elbląg, Konin, Toruń

Sektor budowlany w Polsce stale się rozwija. Stąd coraz bardziej potrzebni są operatorzy specjalistycznych urządzeń dźwigowych. Kurs na żurawie może więc pomóc w znalezieniu nowej, dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy. Szkolimy też pracowników skierowanych przez pracodawców, niezależnie od liczby wysłanych podwładnych. Sprawdź, co oferujemy, kto najbardziej skorzysta z naszych zajęć i jak one wyglądają.

Kurs na żurawie – dlaczego warto się zdecydować?

Jeśli chcesz zwiększyć swoje zarobki, to nasz kurs bardzo Ci w tym pomoże. Oczywiście wybór zajęć musisz dostosować do rodzaju urządzeń używanych przez pracodawców w Twojej okolicy. Warto też dopasować go do już posiadanych uprawnień, np. dla osób, które mają kategorię C, korzystne może być szkolenie na żurawie samojezdne. Nasi pracownicy służą pomocą w doborze odpowiedniego przeszkolenia do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Kurs na żurawie – podstawowe informacje

Prowadzimy kursy na żurawie:

  • stacjonarne, tzw. warsztatowych – występujące w magazynach;
  • przewoźne – doczepiane do przyczep lub innych pojazdów jak ciągniki rolnicze;
  • przenośne, tzw. HDS – w tym modele hakowe oraz leśne, również Harvester i Forwarder;
  • samojezdne, tzw. dźwigi samochodowe – w tym na samochodach lub na własnym podwoziu.

 Szkolenia trwają od 1 do 5 dni w zależności od rodzaju żurawia. Uprawnienia ważne są 10 lat i obejmują wybrane kategorie.
Ważne! Jeśli uczestnik robi szkolenie na najwyższą kategorię to zdobywa uprawnienia na te wszystkie żurawie.

Kurs na żurawie – gdzie możesz go odbyć?

Szkolenia prowadzimy w naszych oddziałach oraz w firmach w całym kraju. Dostępny dla uczestników jest kurs na żurawie w Elblągu, Toruniu, Koninie, Brzozówce, Bydgoszczy, Kruszwicy, Płocku, Toruniu i Włocławku. Jeśli jesteś pracodawcą, to pamiętaj, że nasi pracownicy mogą przyjechać do Twojej firmy i przeprowadzić zajęcia w przedsiębiorstwie. Nieważne, w której części Polski prowadzisz biznes i ilu podwładnych chcesz przeszkolić. Warto mieć na uwadze to, że wydajemy również uprawnienia do pracy za granicą.

Kurs na żurawie – jak wygląda? Kto może do niego przystąpić?

Każdy kurs na żurawie obejmuje 35 godzin dydaktycznych, w tym 25 godzin zajęć teoretycznych i 10 godzin szkolenia praktycznego. Jest to zgodne z wytycznymi Urzędu Nadzoru Technicznego. Najważniejszym warunkiem przystąpienia do niego jest pełnoletność. Po nim trzeba zdać egzamin UDT.

Jeśli więc pragniesz znaleźć nową pracę lub przeszkolić swoich pracowników, skorzystaj z oferty i odbierz atrakcyjne rabaty.